Dnia 18.10. 2016 roku drużyna piłkarska ”Atlas” Szarocin z Domu Pomocy Społecznej w Szarocinie uczestniczyła w Turnieju Piłki Nożnej w Legnicy.

Organizatorem Turnieju było Stowarzyszenie Klubu Kibiców Niepełnosprawnych Miedź Legnica, która po raz pierwszy zorganizował halowy turniej piłkarski dla osób niepełnosprawnych. W Turnieju wzięło udział pięć zespołów: WTZ Legnica, WTZ Chojnów, DPS Opolnica, DPS Szarocin i KKN Milicz. Pięcioosobowe zespoły walczyły o medale i puchary w hali sportowej przy ul. Lotniczej. Mecze odbywały się systemem każdy z każdym, a połowa spotkania trwała 10 min. Turniej wygrali zawodnicy z Milicza, którzy ostatecznie wyprzedzili w klasyfikacji końcowej drużyny z Opolnicy i Legnicy. Drużyna ”Atlas” Szarocin zajęła 4 m-ce. Najlepszym bramkarzem turnieju został Dariusz Koziołek z DPS Szarocin. Tytuł najlepszego strzelca zdobył Adrian Pasternak z Milicza. Natomiast odkryciem turnieju został Rafał Szulc z drużyny WTZ Chojnów.